Ławy i stoliki szklane

Ławy i stoliki szklane

Modnie urządzony pokój dzienny, to miejsce, w którym powinien znaleźć się nowoczesny szklany stolik kawowy. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu przeróżnych form tych wyjątkowych mebli, dzięki czemu nasza oferta jest bogata w wiele rozmaitych szklanych kształtach ław i stolików kawowych. Uwagę przyciąga przede wszystkim ich nietuzinkowość, dlatego wszystkie najpiękniejsze ławy do salonów znajdziesz właśnie w tym miejscu. Ekstrawagancki stolik ze szkła to pierwszy mebel, jaki rzuci się w oczy Twoim gościom, gdy zaprosisz ich do salonu. W naszej ofercie znajduje się cudowny mebel, który rzuci wszystkich na kolana _ stolik Studio szklany na kółkach, o nowatorskim designie. Na uwagę zasługuje również ława Sarp szklana, która wyróżni się w Twoim pokoju dziennym. A jeśli szukasz bardziej klasycznego rozwiązania, polecana przez nas jest elegancka ława w stylu barokowym. To jednak tylko nieliczne produkty z całej gamy, jaką oferuje nasz meblowy sklep internetowy MODO, zachęcamy więc do zapoznania się z całym asortymentem, aby wybrać wymarzoną szklaną ławę lub stolik kawowy.

Aktywne filtry

Nowoczesny barek na kółkach
-6%
  • -6%
Zdjęcie Kolor Cena
741,66 zł

Nowoczesny barek na kółkach

Cena podstawowa 789,00 zł Cena 741,66 zł
Availability: Out of stock

Barek na kółkach nowoczesny , nowoczesny barek na kółkach , elegancki złoty wózek kelnerski , złoty wózek barowy , stylowy wózek na alkohol , funkcjonalny wózek barowy na kółkach.

nowoczesny komplet szklanych stolików
-6%
  • -6%
Zdjęcie Kolor Cena
544,26 zł

Stoliki szklane Lavazza chromowane

Cena podstawowa 579,00 zł Cena 544,26 zł
Availability: Out of stock

designerski komplet szklanych stolików na chromowanej podstawie idealnie będzie wyglądać w salonie kosmetycznym poczekalni a także w domowym salonie

Dodane do porównania