Szafki na buty

Szafki na buty

Wydaje Ci się, że Twoje buty są dosłownie wszędzie i zabierają Ci cenną przestrzeń? Jesteś o krok od wyrzucenia swoich ulubionych par szpilek, ponieważ wciąż się o nie potykasz? Być może problemem nie jest ilość butów, a sposób ich przechowywania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szafek na buty. Pojemne szafki na buty powinny pomieścić posiadane przez Ciebie i Twoją rodzinę obuwie. Przechowywanie butów w oryginalnych pudełkach zabiera bardzo dużo przestrzeni, dlatego funkcjonalne szafki na buty powinny posiadać idealnie wymierzone półki, aby zmieścić jak najwięcej par, jednocześnie nie narażając ich na uszkodzenia. Warto także zwrócić uwagę na wygląd takiego mebla, często będącego częścią garderoby do przedpokoju. Przedpokój jest wizytówką domu _ to on pierwszy prezentuje się Twoim gościom i często już wtedy znajomi i rodzina oceniają wystrój wnętrza całego domu. Nowoczesna szafka na buty powinna być zatem praktyczna, pojemna i ładna. Dobra prezencja z pewnością doda kilka punktów do oceny wyglądu mieszkania, a funkcjonalność podbije Twoje serce.

Aktywne filtry

Biała szafka na buty z lustrem

5920
Cena 1 179,00 zł

Dostępny

dostępny w magazynie

Biała szafka na buty , obrotowa szafka z lustrem , nowoczesna szafka na buty z lustrem , regał obrotowy na buty , funkcjonalna szafka na buty do przedpokoju.

Szafka na buty Santana styl skandynawski

4630
Cena 949,00 zł

Dostępny

na zamówienie

ponadczasowa szafka na buty skandynawska - w białym kolorze i drewnianymi nogami sprawi , że w Twoim przedpokoju zagości ład i porządek

Dodane do porównania