Nowoczesne krzesła drewniane do jadalni - do salonu - do kuchni

Krzesła drewniane

Nowoczesne krzesła drewniane do jadalni czy salonu charakteryzują się lekką budową i niecodziennym kształtem. W dzisiejszych trendach nie ma miejsca na ciężkie meble, które pamiętasz z babcinego domu. Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów stworzyliśmy krzesła drewniane do jadalni, które wyróżnia bogata kolorystyka do wyboru. Jest to niezbity dowód na to, że drewniane modele krzeseł nie muszą kojarzyć się z nudą i podbiją serca nastolatków, którzy dzięki nim będą mogli odzwierciedlić własny charakter w swoim młodzieżowym pokoju. Niektóre z naszych nowoczesnych krzeseł drewnianych przywodzą na myśl sielankową Prowansję, co sprawia, że wystarczy na nich usiąść, aby poczuć się jak na wakacjach we Francji. Nic dziwnego, że drewno jest najczęściej wykorzystywanym materiałem w branży meblarskiej - poza łatwością pracy z nim, wykończony mebel wprowadza do wnętrza nutkę nostalgii i naturalne piękno. Modna forma drewnianych krzeseł sprawia, że jest to model ponadczasowy, który będzie Ci służył przez długie lata. Niemal każde krzesło z litego drewna prezentowane tutaj to produkt polski, co jest potwierdzeniem długowieczności naszych mebli.

Aktywne filtry

699,00 zł

Drewniane krzesło Milan białe-mango

Cena 699,00 zł
Availability: Out of stock

Krzesło w stylu country, krzesło na prostych nogach, krzesła do domu, restauracji i kawiarni, drewniano-białe krzesło 

699,00 zł

Masywne drewniane krzesło

Cena 699,00 zł
Availability: Out of stock

Funkcjonalne drewniane krzesło , krzesło z litego drewna , masywne krzesło , funkcjonalne krzesło , stabilne drewniane krzesło.

275,00 zł

Krzesło Nicea dębowe

Cena 275,00 zł
Availability: Out of stock

Stabilna drewniana konstrukcja i dębowe siedzisko idealnie nada się do restauracji w styl prowansalskim.

355,00 zł

Krzesło Oto czarne

Cena 355,00 zł
Availability: Out of stock

Piękne drewniane krzesło w stylu retro to doskonały wybór dla kochających klasyczny styl

749,00 zł

Krzesło z litego drewna sheesham

Cena 749,00 zł
Availability: Out of stock

wyjątkowe drewniane krzesło do jadalni z wysokim oparciem jest niezwykle stabilne i masywne dzięki czemu możemy je również umieścić w restauracji

Dodane do porównania