Stoły rozkładane

Stoły rozkładane

Elegancki stół rozkładany sprawdzi się idealnie nie tylko w jadalni, ale również w salonie. Jeśli w swoim domu posiadasz małą przestrzeń, lecz często miewasz gości i brakuje Ci miejsca, aby ich usadowić _ doskonałym rozwiązaniem okaże się właśnie stół z rozkładanym blatem. Szeroka gama naszych produktów pozwala Ci wybrać model idealny do twojego wnętrza. Nieodzowną zaletą rozkładanych stołów jest to, że złożone zajmują niewiele miejsca. Natomiast rozłożone pomieszczą całą rodzinę oraz liczne grono przyjaciół. Stół skandynawski rozkładany jest najnowocześniejszym meblem w naszej ofercie stołów rozkładanych. Stoły z funkcją rozłożenia blatu nie są meblem nadającym się wyłącznie do wnętrz domów. Takie modele sprawdzą się świetnie w biurach i przestrzeniach firmowych, dlatego do naszej oferty dołączyliśmy również stół konferencyjny rozkładany, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług i mógł znaleźć tutaj taki mebel, jakiego aktualnie szuka. Wnętrza biur nie muszą kojarzyć się ze smutnym wytrojem, wśród naszych stołów konferencyjnych znajdą się takie, które ocieplą wnętrze i będą przyciągać nowoczesnością.

Aktywne filtry

Kolor Cena
6 999,00 zł

Ekskluzywny rozkładany stół ceramiczny

Cena 6 999,00 zł
Availability: Out of stock

Duży stół ceramiczny do jadalni , nowoczesny stół rozkładany do salonu , ekskluzywne stoły do jadalni , rozkładany stół na 12 osób , elegancki stół ceramiczny , nowoczesne stoły rozkładane do sali konferencyjnej. 

Kolor Cena
6 999,00 zł

Ceramiczny stół rozkładany do jadalni

Cena 6 999,00 zł
Availability: Out of stock

Ceramiczny stół rozkładany do salonu , masywny stół ceramiczny do jadalni , elegancki stół ceramiczny , stoły ceramiczne do jadalni , stół ceramiczny imitujący rdzę , nowoczesny stół z ceramicznym blatem , stół industrialny na 12 osób.

Kolor Cena
6 999,00 zł

Ekskluzywny stół rozkładany do jadalni

Cena 6 999,00 zł
Availability: Out of stock

Stół ceramiczny rozkładany , ekskluzywne stoły do salonu , elegancki stół rozkładany , ceramiczny stół rozkładany , stół ze szklanym blatem , stół rozkładany na czarnych nogach , luksusowe stoły do jadalni , nowoczesne stoły do jadalni. 

Kolor Cena
2 429,00 zł

Drewniany stół rozkładany do jadalni

Cena 2 429,00 zł
Availability: Out of stock

Stół drewniany rozkładany na 12 osób - Drewniany stół do jadalni, stół z litego drewna rozkładany, funkcjonalny stół do salonu, drewniany stół rozkładany, masywny stół rozkładany, drewniany rozkładany stół na 12 osób. 

Kolor Cena
5 999,00 zł

Duży nowoczesny stół rozkładany

Cena 5 999,00 zł
Availability: Out of stock

Stół ceramiczny do salonu , elegancki stół rozkładany , piękne stoły rozkładane , stół do jadalni rozkładany na 12 osób , nowoczesny stół rozkładany , ekskluzywny stół do apartamentu. 

Dodane do porównania