Stół rozkładany Las Vegas marmur 180-260

Stół rozkładany Las Vegas posiada duży blat ceramiczny, który połączony został ze szkłem hartowanym o niezwykłym wyglądzie marmuru. Stół ten posiada ekskluzywny design, którego pozazdroszczą Ci wszyscy goście.

Ciekawy wygląd stołu zapewniają niecodziennie zaprojektowane nogi, krzyżujące się pod wieloma kątami. Takie rozwiązanie podnosi też stabilność stołu. Jeśli jednak taka konstrukcja nie odpowiada Twojej estetyce, w naszej ofercie znajdziesz modele o różnym układzie stelaża, a także w trzech różnych wariantach kolorystycznych blatu.

Rozkładany system pozwala zasiąść przy stole aż dwunastu osobom w tym samym czasie. Luksusowy stół z kamienia to nie tylko estetyczny wygląd, ale również sposób na zapewnienie komfortowo spędzonych spotkań rodzinnych. Choć na pierwszy rzut oka model Las Vegas to nowoczesny stół do apartamentu, sprawdzi się on także w ciepłych wnętrzach domu jednorodzinnego lub mieszkania urządzonego w stylu industrialnym. Maksymalna długość stołu to aż 260 cm.

Wymiary stołu rozkładanego Las Vegas:

Wysokość: 77 cm

Szerokość: 90 cm

Długość: 180-260 cm

Materiał: blat ceramiczny połączony ze szkłem hartowanym , podstawa (X) metalowa wraz z drewnianym elementem w czarnym kolorze

5739

Opis

Wysokość
77 cm
Szerokość
90 cm
Długość
180-260 cm
Materiał
blat ceramiczny połączony ze szkłem hartowanym , podstawa (X) metalowa wraz z drewnianym elementem w czarnym kolorze
Nowy produkt

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodane do porównania