Filtruj według

Długość

Długość

Szafki biurowe

Szafki biurowe

Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni w biurze jest nie lada wyzwaniem. Należy rozważyć wiele opcji wyboru, aby zachować właściwe proporcje. Duża pojemność mebli biurowych jest najważniejszą zaletą, dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość mebla. Warto również bliżej przyjrzeć się materiałom, z jakich zostały wykonane, ponieważ szafki biurowe powinny przetrwać długie lata, a codzienna eksploatacja wystawi je na ciężką próbę. Ważne jest również to, aby meble do biura miały prostą formę i stonowane kolory, gdyż w łagodnym wnętrzu pracuje się znacznie efektywniej. Nowoczesne szafki biurowe, mimo delikatnej formy, powinny podkreślać charakter wnętrza i nadać mu elegancji. Biuro jest wizytówką firmy, dlatego warto szczególnie zadbać szczególnie o jego wygląd. Aby praca była przyjemniejsza, potrzebna jest funkcjonalna szafka biurowa, która ułatwi usystematyzowanie dokumentów. Dzięki temu szybciej odnajdziesz to, czego szukasz. Pojemna szafka biurowa z szufladami to najważniejszy element wyposażenia, jakiego potrzebujesz w swoim biurze.

Aktywne filtry

Czarna szafka RTV ścienna Paro 160

2673
Cena 2 299,00 zł

Dostępny

na zamówienie - 10 dni

Czarna szafka ścienna pod telewizor o długości 160 cm z frontami 3d z litego drewna w nowoczesnym stylu

Szafka biurowa na kółkach Just czarna

8335
Cena 689,00 zł

Dostępny

na zamówienie - 10 dni

Nowoczesna szafka biurowa , funkcjonalny kontenerek z szufladami , szafka biurowa na kółkach , szafka pod biurko , czarna szafka do gabinetu.

Szafka biurowa Brick z litego drewna

8392
Cena 1 249,00 zł

Dostępny

na zamówienie

szafka biurowa z litego drewna na kółkach z funkcjonalnymi szufladami które oferują nam dużo miejsca do przechowywania będzie doskonałym dodatkiem do biurka

Szafka biurowa Atelier z szufladami

5896
Cena 729,00 zł

Dostępny

na zamówienie - 10 dni

Szafka biurowa , dębowa szafka z szufladami , kontenerek biurowy , funkcjonalna szafka na kółkach , nowoczesna szafka biurowa z szufladami. 

Szafka Just czarna w połysku na kółkach

2082
Cena 699,00 zł

Niedostępny

Obecnie brak na stanie

Szafka na kółkach - pod biurko , kontenerek pod biurko, nowoczesny kontenerek z szufladami, czarna szafka biurowa na kółkach, szafka biurowa na wysoki połysk. 

Dodane do porównania