Krzesła nowoczesne

Krzesła nowoczesne

Krzesła nowoczesne do stołu w jadalni, kawiarni i salonie są elementem niezbędnym pomieszczenia, w którym spożywamy posiłki. Solidnie wykonane krzesło na nogach lub płozach może być również meblem idealnym do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Różnorodność proponowanych przez nas w tej kategorii modeli daje pewność, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W kolekcji krzeseł w nowoczesnym stylu posiadamy w znacznej większości krzesła nowoczesne tapicerowane, ponieważ to one królują w ostatnich latach w aranżacjach wnętrz. Krzesła nowoczesne miękkie - welurowe lub skórzane są najczęstszym wyborem naszych klientów. Wybór nóg między metalowymi a drewnianymi oraz ich kształtu jest kwestią indywidualną, którą oddajemy w Państwa ręce. Bogata kolorystyka do wyboru również jest dużym atutem przy zakupie, ponieważ w ten sposób możecie Państwo dobrać właściwy mebel do wnętrz swojego domu. W naszym sklepie internetowym dbamy o najwyższą jakość wykonania, dlatego wiele z naszych krzeseł nowoczesnych jadalnianych to produkt polski zaprojektowany z niezwykłą starannością i stworzony z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Krzesła nowoczesne oferowane przez MODO produkowane są przez naszą fabrykę zlokalizowaną w Polsce. 

Aktywne filtry

Wygodne krzesło Glami różne...
-45,90 zł
  • -45,90 zł
599,00 zł

Wygodne krzesło Glami różne kolory

Cena podstawowa 644,90 zł Cena 599,00 zł
Availability: Out of stock

Welurowe krzesło z podłokietnikami i dziurą na oparciu od polskiego producenta.

349,00 zł

Krzesło Etiuda szary welur

Cena 349,00 zł
Availability: Out of stock

Szare krzesło w welwetowym miękkim materiale z poziomymi przeszyciami na oparciu i siedzisku

399,00 zł

Krzesło Eva żółty sztruks

Cena 399,00 zł
Availability: Out of stock

Żółte krzesło w sztruksowej miękkiej tkaninie na czarnych metalowych nogach 

2 329,00 zł

Krzesło barokowe z podłokietnikami

Cena 2 329,00 zł
Availability: Out of stock

Krzesło glamour , wygodne krzesło z podłokietnikami , różowe krzesło w stylu barokowym , nowoczesne krzesło do salonu , krzesło do sali bankietowej , luksusowe krzesło z podłokietnikami. 

1 529,00 zł

Eleganckie krzesło barokowe

Cena 1 529,00 zł
Availability: Out of stock

Wygodne krzesło do salonu , eleganckie krzesło w stylu barokowym , nowoczesne krzesło w różowym odcieniu , krzesło dla pary młodej , krzesło ślubne. 

429,00 zł

Szare welurowe krzesło

Cena 429,00 zł
Availability: Out of stock

Krzesło szare , welurowe krzesło , szare krzesło z czarnymi nogami , nowoczesne krzesła do salonu , krzesło z metalowymi nogami , stylowe krzesła do jadalni , eleganckie welurowe krzesło. 

429,00 zł

Eleganckie krzesło z czarnymi nogami

Cena 429,00 zł
Availability: Out of stock

Eleganckie zielone krzesło , stylowe krzesła do jadalni , zielone krzesło z czarnymi nogami , nowoczesne welurowe krzesła do salonu , ponadczasowe krzesło z metalowymi nogami. 

1 529,00 zł

Nowoczesne krzesło w stylu barokowym

Cena 1 529,00 zł
Availability: Out of stock

Krzesło glamour , nowoczesne krzesło do jadalni , krzesło w stylu barokowym , designerskie krzesło do salonu , wygodne stylowe krzesło. 

299,00 zł

Krzesło Adria szare

Cena 299,00 zł
Availability: Out of stock

Proste szare krzesło do restauracji na konstrukcji metalowej

729,00 zł

Wygodne szare krzesło do salonu

Cena 729,00 zł
Availability: Out of stock

Wygodne krzesło z podłokietnikami , eleganckie krzesło z czarnymi nogami , szare krzesło z czarnymi nogami , modne krzesło do jadalni , stylowe krzesła do salonu. 

Dodane do porównania