Stół z blatem z litego drewna

Stół Story Top Akacja 180 noga X

Niepowtarzalny stół Story Akacja, który będzie głównym elementem w Twoim salonie. Masywny blat zrobiony z litego drewna sprawia , że stół ma naturalny charakter. Nietypowym elementem są pofałdowane krawędzie stołu. Całość opiera się na metalowej nodze w kształcie litery X. W ofercie inne meble z kolekcji Story. Stół z blatem z litego drewna Story Top Akacja to idealna okazja do nabycia solidnego i długotrwałego stołu na lata, w okazjonalnej cenie. 

Wymiary stołu Story:

Wysokość: 77 cm

Szerokość: 90 cm

Długość: 180 cm

Grubość blatu: 3,5 cm

Materiał: lakierowane drewno akacja , metal

Stół z blatem z litego drewna to ponadczasowy mebel, który może uświetnić wygląd każdego wnętrza. Drewno ma szlachetny rysunek, który sam w sobie może być ozdobą nowoczesnego mieszkania. Pofalowany blat jest jedyny w swoim rodzaju, co sprawia, że cały mebel jest unikatowy. Blat oparto na nogach w kształcie litery X. To nowoczesny wzór, który pasuje do wnętrz wykończonych w stylu industrialnym oraz minimalistycznym.

Stół na długie lata!
Ten piękny stół to mebel, który pod każdym względem zasługuje na uwagę. To trwała konstrukcja, która przetrwa długie lata, podczas których będzie on świadkiem wielu rodzinnych spotkań. Może on być prawdziwą ozdobą w każdym mieszkaniu.

9049

Opis

Wysokość
77 cm
Szerokość
90 cm
Długość
180 cm
Materiał
lakierowane drewno akacja , metal
Nowy produkt

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodane do porównania