Welwetowe zasłony w odcieniach różu

Różowe zasłony z miękkiego welwetu marszczone na taśmie tunelowej przeznaczone do karniszy oraz na taśmie ołówkowej przeznaczone do szyn sufitowych. Zasłony uszyte są z puszystego weluru dobrze kryjącego. Pastelowe zasłony z połyskującej tkaniny, która jest łatwa w czyszczeniu za sprawą powłoki. Aksamitne zasłony na wymiar - cena dotyczy zasłony o długości 250 cm na 140 cm szerokości. Na życzenie klienta możemy skrócić zasłony lub je przedłużyć na długość, a nawet poszerzyć o szerokość. Wybierając kolor zasłony pastelowej należy ją wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia. Na życzenie klienta możemy zmodyfikować rozmiar zasłony " pod wymiar "- cena może ulec zmianie po wybraniu innych parametrów. Zasłony w odcieniach różu często wybierane są do pokoi dla dziewczynek. Oczywiście jasne zasłony z kremowego welwetu nadają się do salonu, sypialni czy też biura. Jeśli lubisz zasłony w brudnym różu - nazywany również "wenecki róż", bądź też szukasz liliowych zasłon to ten produkt jest odpowiedni.

Dostępne kolory:

- kremowe zasłony marszczone

- zasłony w pudrowym różu marszczone

- zasłony w brudnym różu marszczone

- liliowe - wrzosowe zasłony marszczone

Metody zawieszania zasłon:

1. Wybierając taśmę ołówkową zasłony zawieszamy na żabkach lub haczykach do szyny sufitowej.

2. Przy wyborze taśmy tunelowej z przelotką zasłonę zawieszamy na rurce od karnisza lub zaczepiamy do żabek, które wiszą na karniszu.

Na przykładowym zdjęciu można zobaczyć obie formy.

Pluszowe zasłony zaleca się prać ręcznie lub w pralce w niskiej temperaturze nastawiając na pranie ręczne. Tkanina z welwetu nie wymaga prasowania po praniu. Tkaniny na zasłony z welwetu są atestowane nawet na niepalność. 

Gramatura 280 m2

Skład 100% PES

2680

Opis

Szerokość
140 cm
Długość
250 cm
Materiał
welwet 100% PES
Nowy produkt

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodane do porównania