Barek na alkohol - do salonu


Designerski barek na alkohol wykonany został z litego drewna sheesham, które zachwyca unikalnym usłojeniem. Naturalność i solidność zapewni wyjątkową atmosferę w Twoim wnętrzu. Szafka na alkohol zamknięta czy otwarta - przyciągnie wzrok każdego. Do dyspozycji mamy wystarczającą ilość miejsca do przechowywania alkoholi oraz akcesoriów barowych. 

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny barek na alkohol do salonu. Ten stylowy mebel idealnie dopełni każde wnętrze. Oferowana przez naszą firmę szafka na alkohol wykonana jest z litego drewna sheesham. Praktyczny, a jednocześnie designerski wygląd mebla wprowadzi przyjemną atmosferę do salonu i zachwyci swoim wyglądem wszystkich gości. Barek wygląda pięknie zarówno zamknięty, jak i otwarty. Nie sposób nie wspomnieć o tym, iż jest on niezwykle praktyczny. Bez problemu pomieści karafki, butelki na wino oraz kieliszki w różnych rozmiarach i kształtach, jednocześnie pięknie je eksponując. 

Unikatowy wygląd oferowanego przez MODO mebla sprawia, że nadaje się on zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego wnętrza.

5866

Opis

Wysokość
100 cm
Szerokość
85 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
lakierowane drewno sheesham
Nowy produkt

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodane do porównania