Biurko Notice Białe 120

Zjawiskowe biurko Notice w białym kolorze zaspokoi wszelkie Twoje oczekiwania. Nowoczesny design sprawi, że w swoim biurze będziesz się czuł niezwykle luksusowo. Mebel sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, w domowym gabinecie, czy w biurze z prawdziwego zdarzenia.

Uniwersalny wygląd i opływowy kształt, który szczególnie sprawdza się przy małych dzieciach, znacznie podnoszą atrakcyjność modelu. Cały mebel został stworzony z dbałością o szczegóły – zadbaliśmy o to, aby designerskie biurko Notice było łatwe w utrzymaniu czystości. Blat, jak i nogi są lakierowane na wysoki połysk, a także, dzięki naszym staraniom, miejsca łączenia elementów są niewidoczne. Prezentowane tutaj biurko mimo nieskomplikowanego wyglądu jest wysoce funkcjonalne. Szeroki blat daje mnóstwo miejsca na laptop i ważne dokumenty.

Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość zamówienia go w trzech różnych wymiarach długości: 120, 140 lub 160 cm. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz sklep meblowy online oferuje praktyczny kontenerek Just, który z łatwością umieścisz pod blatem biurka jako dodatkową szafkę do przechowywania niezbędnych przy pracy przedmiotów.

UWAGA! Kontenerek nie jest w zestawie !

1125

Opis

Wysokość
75 cm
Głębokość
60 cm
Długość
120 cm
Materiał
system płyt lakierowanych na wysoki połysk
Nowy produkt

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodane do porównania