Szklane meble powiększają przestrzeń

Szklane meble powiększają przestrzeń

Szklane meble powiększają przestrzeń.

 
                     Meble ze szkła są cenione za swoją wyjątkową klasę, a dodatkowo transparentne szklane meble powiększają wnętrze, dlatego warto je wykorzystać do umeblowania kawalerki lub małego apartamentu.
                                                                                      
 
                                                                                   Czy meble ze szkła są bezpieczne?
                    Szkło kojarzy się jako kruchy i delikatny materiał. Jednak do produkcji mebli szklanych używane jest “bezpieczne” szkło hartowane, które za sprawą procesu hartowania jest do siedmiu razy mocniejsze od zwykłego szkła. Technologia ta polega na podgrzaniu szkła do temperatury 600 °C i gwałtownemu schłodzeniu.
Mając już pewność, iż meble z hartowanego szkła są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości przejdziemy do urządzenia mieszkania.
                     Na początek przedpokój https://modo4u.pl/264-przedpokoj, gdzie powinna “witać” nas szklana konsola z ozdobnym lustrem
 
 
                    Idąc do jadalni https://modo4u.pl/266-jadalnia “bohaterem” będzie szklany stół https://modo4u.pl/106-stoly-szklane . Decydując się na transparentny blat, zapewnimy sobie o wiele więcej przestrzeni, niż zakupując drewniany stół. Przy wyborze krzeseł do jadalni możemy pokusić się o tapicerowane krzesła na cienkich metalowych rurkach, by zapewnić “lekkość” wnętrza. Szklany stół to ponadczasowa elegancja.
Oprócz przeźroczystych blatów dużym powodzeniem cieszą się szklane stoły w imitacji białego marmuru. Pięknie prezentują się czarne stoły Barocco na złotych nogach w różnych rozmiarach.
                                                                                   
 
                    Kierując się do salonu https://modo4u.pl/262-salon zastanówmy się nad szklaną ławą bądź szklanym stolikiem. Kolorowe szklane blaty połączone odpowiednio z ozdobnym metalem to prawdziwa perełka do nowoczesnego salonu. Godnym przykładem może być biała marmurowa ława MARBEL na złotym stelażu,  czarne ruchome stoliki LAVAZZA na miedzianym stelażu lub komplet transparentnych stolików SET w chromowanej oprawie.

 
                  W salonie nie powinno zabraknąć przeszklonej witryny https://modo4u.pl/143-witryny , które są idealnym meblem do przechowania szklanych naczyń i porcelany.
                                                                                   
 
                  To może teraz biuro https://modo4u.pl/259-biuro  , wiele osób ze względu na panujący COVID przechodzi na pracę zdalną, więc warto pomyśleć o przyjemnej pracowni. Może szklane biurko to dobre rozwiązanie? Jeśli jest mało miejsca w pokoju to można umieścić konsolę lub  szklaną toaletkę na laptopa, która jest węższa od standardowego biurka.

 
                Sypialnia https://modo4u.pl/261-sypialnia też może być bogatsza o szklane meble. Szklane stoliki po bokach łóżka będą pełnić rolę nocnych stolików i tworzyć nowoczesny design. Każda kobieta marzy o swojej toaletce, mamy w ofercie szklaną toaletkę w stylu barokowym w różnych kolorach – musisz ją zobaczyć >>> https://modo4u.pl/szukaj?controller=search&s=toaletka+barocco
                                                                                     
 
                     Wszystkie szklane meble możemy w ławy sposób przetrzeć szmatką z kurzu, a przy wylaniu płynów bądź zastygłych plam spryskać sprayem do szkła z użyciem papierowej serwetki.
Podsumowując szklane meble MODO są efektowne, ponadczasowe i bezpieczne w eksploatacji.

Wszystkie komentarze

Pozostaw odpowiedź

Dodane do porównania