Drewniana ława kawowa 110

Drewniana ława kawowa 110

Drewniany stolik kawowy , industrialna ława do salonu , nowoczesna ława w stylu loftowym , stylowy stolik kawowy z czarnymi nogami. 

1 499,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń: 76 878 02 39 669 351 559 sklep@modo4u.pl

5956
na zamówienie

Więcej informacji

Ława Amazon piniowa 110

Umieść niepowtarzalną ławę Amazon i wzbogać swój salon o oryginalny mebel! Blat wykonany został z drewna sosnowego , które zaprojektowane zostało na wzór desek. Wyjątkowy blat o nierównościach , sękach i naturalnej kolorystyce sprawia , że stolik nabiera wyjątkowego charakteru. Podstawa w kształcie litery X z żelaza malowanego proszkowo podkreśla industrialny wygląd stolika.

Opinie

Drewniana ława kawowa 110

Drewniana ława kawowa 110

Drewniany stolik kawowy , industrialna ława do salonu , nowoczesna ława w stylu loftowym , stylowy stolik kawowy z czarnymi nogami. 

Napisz opinię

Parametry produktu

 • Wysokość 44 cm
 • Głębokość 64 cm
 • Długość 110 cm
 • Materiał lakierowane drewno piniowe z recyklingu , żelazo malowane proszkowo

Te produkty również mogą Cię zainteresować

 • Duży drewniany stół do jadalni
  3 529,00 zł
  Duże drewniane stoły do jadalni , elegancki stół z litego drewna , masywny stół w stylu industrialnym , piękne stoły drewniane , nowoczesny stół w stylu loftowym. 
 • Industrialny stół z litego drewna
  4 099,00 zł
  Stół z litego drewna , masywny stół do jadalni , duży drewniany stół do salonu , stół w stylu industrialnym , stoły nowoczesne drewniane , stół loftowy. 
 • Szafka drewniana RTV 200
  2 999,00 zł
  Masywna szafka RTV , duża szafka pod telewizor , szafka RTV z litego drewna , stolik pod telewizor w stylu industrialnym , loftowa szafka RTV , drewniany stolik TV , szafka RTV długość 200. 
 • Drewniana komoda w stylu industrialnym
  4 129,00 zł
  Duża komoda z szufladami , funkcjonalna komoda do salonu , komoda z litego drewna , drewniana komoda w stylu industrialnym , loftowa komoda do nowoczesnego apartamentu , nowoczesna komoda z litego...
 • Drewniana loftowa ławka do stołu
  1 829,00 zł
  Drewniana ławka do stołu , ławka z litego drewna , ławka w stylu industrialnym , duża ławka długość 200 , drewniana ławka na metalowych nogach , ławka z czarnymi nogami.

Inne produkty w tej kategorii, które mogą cię zainteresować:

Płatności