Stół Gino 160

Rozkładany stół Gino dostępny jest w naszym sklepie internetowym w różnych konfiguracjach. Znajdziesz tutaj model 160, do którego dokupić można przystawki. W ten sposób po rozłożeniu stołu otrzymamy długość aż 250 cm, ale w naszej ofercie posiadamy także stół w wymiarach 210-300 cm. Wybór wariantu należy do Ciebie.

Stół z litego drewna w stylu skandynawskim to prostota połączona z funkcjonalnością. Dodatkowym atutem mebla jest jego elegancki design, który przyciąga wzrok na dłużej. Drewniany dębowy blat i charakterystyczne nogi wyposażone zostały dodatkowo w metalowe wzmocnienie, aby ten nowoczesny stół mógł służyć Ci nieprzerwanie przez długie lata. Ciekawie rozmieszczone nogi poprawiają stabilność mebla, który z pewnością uniesie bogatą zastawę stołową.

Poza wyborem między dwoma wariantami stołu, w MODO znajdziesz także inne meble z kolekcji Gino, które w zestawieniu ze sobą stworzą niewiarygodnie piękne wnętrze. Masywny drewniany stół w połączeniu z dębową komodą oraz ławką idealną do stołu to komplet idealny do jadalni połączonej z salonem.

Wymiary stołu Gino:

Wysokość: 75 cm

Szerokość: 95 cm

Długość: 160 cm

Materiał: drewno , fornir , metal

4645

Opis

Wysokość
75 cm
Szerokość
95 cm
Długość
160 cm
Materiał
drewno , fornir , metal
Nowy produkt

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodane do porównania